Безпечний Інтернет для дітей забезпечить МТС

- 08.02.2011 15:16
Безпечний Інтернет для дітей забезпечить МТС

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» та Одеська національна академія зв'язку (ОНАЗ) ім. О.С. Попова оголошують про старт спільного всеукраїнського проекту щодо впровадження безпечного інтернет-доступу в ряді українських шкіл.

У 2011 році в рамках спільної ініціативи «МТС Україна» та Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова забезпечать 50 дитячих навчальних закладів системою обмеження доступу до нецільових ресурсів інтернету, завданням якої є захист юних користувачів від небезпечного і аморального контенту. Дата 8 лютого була обрана для старту проекту не даремно, адже сьогодні – День безпечного інтернету .

Нова ініціатива є розвитком проекту «Мобільний Інтернет від МТС в школи», в ході якого МТС вже надала широкосмуговий швидкісний доступ в інтернет дитячим навчальним закладам, які знаходяться переважно в передмістях і сільських районах, де недоступне дротове підключення. Разом з технічним оснащенням шкіл системою фільтрації небезпечного контенту, МТС проведе в школах уроки з навчання школярів відповідальному користуванню онлайн-технологіями.

Система обмеження доступу до нецільових ресурсів інтернету – розробка Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова. Ця система в рамках проекту «Мобільний Інтернет від МТС у школи» в якості пілотної ініціативи була встановлена в дев'яти навчальних закладах Одеси, Миколаєва та Херсона. Ефективність даної системи була протестована протягом перших навчальних місяців вчителями шкіл і фахівцями Академії, а також фахівцями інформаційної безпеки МТС.

«Завдяки підтримці компанії МТС, на наступному кроці ми плануємо не просто збільшити кількість шкіл, які підключені до нашої системи обмеження доступу, а й провести вдосконалення самої системи. Так, наприклад, на базі обчислювальної техніки, задіяної для фільтрації, планується запустити ряд програмних продуктів, спрямованих на вдосконалення навчального процесу: платформу для розміщення електронних підручників, шкільний сервер електронної пошти та інші корисні для школярів та вчителів додатки», – зазначив ректор Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Петро Петрович Воробієнко.

«Співпрацю з Одеською академією зв'язку, а саме застосування розробленої академією системи фільтрації нецільового контенту, ми розглядаємо як один з інструментів вирішення проблеми безпеки дітей в інтернеті, яка з розвитком телеком-технологій стає все більш актуальною. І разом з цим ми раді підтримати науковий потенціал одеських вчених, розробка яких завдяки нашому спільному проекту отримає більш широке поширення і розвиток», – зазначила начальник відділу зв'язків з громадськістю «МТС Україна», Вікторія Рубан.


Ключові слова: як зробити безпеку інтернету для дітей?

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Что такое серпентарий Основные цели серпентария
- 13.01.2025 14:09
Почему не стоит доверять экстрасенсам? Вот причины почему не стоит доверять экстрасенсам:
- 10.01.2025 20:16
Признаки и симптомы повреждения органов Почему повреждение органов является серьезной травмой?
- 10.01.2025 16:07
Буковинці за добу перерахували 43 тисячі гривень шахраям Протягом доби двоє людей із Чернівецького та Дністровського районів стали
- 08.01.2025 12:27
Чи потрібно сплачувати ЄСВ та ЄП під час воєнного стану? Чи необхідно сплачувати ЄСВ та ЄП під час воєнного стану?
- 03.01.2025 20:10
Что такое Кубок Америки по футболу? Кубок Америки по футболу — одно из самых ожидаемых
- 01.01.2025 14:16
Что такое космодром Это место, где начинается
- 01.01.2025 11:11
Долгожители мужчины чаще женаты, долгожители женщины одиноки Исследования показывают, что семейное положение оказывает значительное влияние
- 27.12.2024 21:35

Всі новини