Благословение

 
Коли зелена неділя в 2015 році?
Пользовательского поиска

Питання: Коли зелена неділя - 2015?

Відповідь: Рівно через 50 днів після Воскресіння Господнього християни святкують Святу Трійцю. В цей день багато років тому виповнилося обіцянку Ісуса Христа: на Його учнів зійшов Святий Дух. Апостоли отримали в дар здатність говорити і проповідувати вчення Ісуса про Триєдиного Бога - Бога Отця, Бога Сина і Бога Духа Святого. Цього року П'ятидесятниця (так ще називають це свято) припадає на 31 травня.

У народі Трійця має особливе назва - Зелену неділю, Зелені святки, Зелений тиждень. У цей день віруючі йдуть до храму з гілочками дерев і квітами. Своє житло вони теж прикрашають зеленню: розвішують її на стінах, біля ікон і на вікнах.

А ось наші предки прикрашали не тільки вдома, але й двори, паркани і навіть споруди для худоби. Зелень не прибирали три дні. Потім її збирали, але не викидали, а сушили. Потім відваром з цих трав мили волосся, щоб не боліла голова, а також парили хворі ноги. Церкви та храми, звичайно ж, теж прикрашають квітами. 

Якщо ви не встигли самостійно зібрати трави для освячення, то переживати не варто: їх можна купити їх безпосередньо біля церкви.

Опубліковано: Admin 

 

Проект очень нуждается в вашей молитвенной и благотворительной поддержке!