Благословение

 
Мій чоловик баптист а я християнка ми вінчались в його храми
Пользовательского поиска

Питання: Мій чоловік баптист а я християнка ми вінчались в його храмі але я віри не приймала в нас родилась донечка и ми провели молитву в цьому храми але в них віру приймають у зрілову віці. Чи можна похристити дитину в свою віру що для цього потрібно?

Звичайно, ви повинні охрестити дитину в Православній Церкві, щоб вона отримала християнське імя і зростала під благодатним покровом Христа Спасителя. Сам Христос не забороняв приводити дітей до Нього. В Євангелії є на це пряма вказівка: “Приносили к Нему и младенцев, чтобы Он прикоснулся к ним; ученики же, видя то, возбраняли им. Но Иисус, подозвав их, сказал: пустите детей приходить ко Мне и не возбраняйте им, ибо таковых есть Царствие Божие…” (От Луки, 18.15–17).
Є на це вказівка і в Діяннях святих апостолів:“Покайтесь, и да крестится каждый из вас во имя Иисуса Христа для прощения грехов, – и получите дар Святого Духа; ибо вам надлежит обетование, и детям вашим (!), и всем дальним…” (Деяния святых апостолов, 2.38–39). Для того щоб охрестити свою дитину, потрібно лише домовитись про день хрестин із священником, придбати натільний хрестик, а також мати із собою крижму ( рушник ) для дитини. А також запросити на Таїнство двох кумів, які б під час Хрещення пообіцяли перед Богом, що будуть допомогати вам вирощувати дитину в християнській православній вірі. Благослови вас Господь!

(О.Павел)

 

Проект очень нуждается в вашей молитвенной и благотворительной поддержке!