Благословение

 
Дотримуюсь посту... що потрібно робити далі?
Пользовательского поиска

Питання

Доброго дня. Мені 25 років, віруюча, але ніколи не приймала участі у церковному житті, і не знайома з правилами здійснення тих чи інших релігійних заходів. Зараз маю бажання "очиститись" перед Пасхою, для цього дотримуюсь посту.. що потрібно робити далі?.. дякую..

Відповідь:

Шановна N, те, що ви дотримуєтесь посту заради Господа, дуже добре.Намагайтесь дотриматись його до кінця, до самої Пасхи. Але піст - це тільки пів справи.Діло у тому, що центром всього богослужбового життя Церкви являється Таїнство Причастя Тіла і Крові Христових. І піст є тільки підготовкою до цього великого Таїнства.Для того, щоб отримати Благодать Божу і істинне просвітлення душі, обовязково підготуйтесь до цього таїнства і причастіться. Це можна зробити у найближчу неділю. За день до причастя, на вечірньому богослужінні у суботу, потрібно обовязково посповідатись у своїх гріхах. З приводу сповіді можна звернутись до любого священника в храмі, або запитати у прислужниць у храмі, коли священник вийде сповідати народ. Зранку в неділю потрібно іти до причастя натощак, не можна пити навіть воду. Після святого причастя потрібно провести день у тишині і спокої, уникати шумного товариства. Божої Вам допомоги!

А ще б я вам порадив здійснити у цей піст паломницьку поїздку у якійсь монастир, скажімо, у Почаїв, Святогорську лавру або ін. Ви би отримали масу позитивних вражень, а також загартувались би духовно. Паломницькі групи набираються постійно від центрального Собору міста. Поцікавтесь.

(О. Павел)

 

 

Проект очень нуждается в вашей молитвенной и благотворительной поддержке!