Благословение

 
Слава Ісусу Христу! Мене звуть Людмила. Отче звертаюся до Вас з таким проханням, я в шлюбі уже більш
Пользовательского поиска

Слава Ісусу Христу! Мене звуть Людмила. Отче звертаюся до Вас з таким проханням, я в шлюбі уже більше 11 років є у нас чудова донечка, а зараз бачу що сімя розвалюється! Я хворію, а у чоловіка напружена робота і на фоні цього ми стали дуже нервові і часто зриваємось один на одному.Це, нажаль, повторюється останній час дуже часто. Коли я йду до храму, то я наймаю Акафес за здоровя нашої родини. Отче підскажіть, будь-ласка які ще молитви чи служби наймати у Храмі щоб зберегти сімю! Я у відчаї! Дякую!

Благослови вас Господь! Намагайтесь бути більш терплячими до придирань чоловіка. Все ж таки, він голова сім/ї та ваш годувальник. Тим більше якщо в нього напружена робота. Він приходить додому після важкого напруженого дня в надії на спокій, затишок та порозуміння. Намагайтесь забезпечити його всім цим і не вступайте з ним в словесні суперечки, навіть якщо він провокує їх. Краще відмовчуйтеся або погоджуйтеся з усім, що він говорить!Підтримуйте та нахвалюйте його. Це його здивує і заспокоїть. Господь же все влаштує на краще. Якщо ви будете так поводитись,то у найближчий час це призведе до миру і злагоди в сім/ї. У вільний же час читайте Молитву о семье :«Не бойся, малое стадо! Аз есмь с вами и никтоже на вы».
Владычице Преблагословенная, возьми под Свой покров семью мою. Всели в сердца супруга моего и чад наших мир, любовь и непрекословие всему доброму; не допусти никого из семьи моей до разлуки и тяжкаго расставания, до преждевременныя и внезапныя смерти без покаяния.
А дом наш и всех нас, живущих в нем, сохрани от огненнаго запаления, воровскаго нападения, всякаго злаго обстояния, разнаго страхования и диавольскаго наваждения.
Да и мы купно и раздельно, явно и сокровенно будем прославлять имя Твое Святое всегда, ныне и присно, и во веки веков. Аминь.
Пресвятая Богородице, спаси нас!

(О.Павел)

 

Проект очень нуждается в вашей молитвенной и благотворительной поддержке!