Благословение

 
25.05 Чи можу я свою 11-ти річну дочку хоча б на 1 місяць відправити на літні канікули до монастиря?
Пользовательского поиска

Вопрос: Слава Ісусу Христу! о. Павло, скажіть будь ласка чи можу я свою 11-ти річну дочку хоча б на 1 місяць відправити на літні канікули до монастиря , якщо це можливо то де є такі монастирі, ми проживаємо у Львівській області.

Відповідь: Навіки Богу слава! Відправляти дітей на деякий час для духовного виховання у монастир - це благочестива християнська традиція, яка у наш час, нажаль, призабута. На Русі майже до кінця XIX століття це була загальноцерковна приходська практика. Дітей віддавали на виховання у монастирі, хлопців - у чоловічі, дівчат - у жіночі, де вони привчалися до молитви , праці, послушанія, дисциплінованості та інших християнських чеснот, навчалися грамоті. І виростали нормальними людьми, з нормальними духовними і життєвими орієнтирами. Отже, ваш намір відправити свою дочку на деякий час в монастир є добрим.

А на рахунок того, який вам монастир порадити, запропоную вам два варіанта. Перший:У Львівській єпархії діє Свято - Преображенський жіночий монастир. який знаходиться за адресою: 79008. м.Львів. вул.Дороша,6. тел (032)275-36-78.Настоятельниця - ігуменія Варвара. Цей варіант я вам пропоную тому, що жіночий монастир у Львові знаходиться найближче до вас.

Другий варіант: Хмельницька єпархія. Спасо - Преображенський жіночий монастир: 31533,с.Головчинці Летичівського району Хмельницької області.Тел: (03857)9 -50 -17, Настоятельниця - ігуменія Любов. Цей варіант я вам пропоную тому, що з настоятельницею Любов"ю я по милісті Божіій знайомий особисто - це дуже світла і духовна людина. І монастир у Головчинцях - дуже унікальне і святе місце. Там знаходиться велика святиня-цілюче джерело преподобного Онуфрія Великого, на місці якого розташована купальня. Місце там тихе, благодатне, сестер небагато, паломники-явище рідке. Сам монастир розташований у заповідній зоні, природа там дуже живописна. Отже, вирішуйте.

 

(О.Павел)

 

Проект очень нуждается в вашей молитвенной и благотворительной поддержке!