Благословение

 
Мене цікавить таке питання: в силу обставин. поститися почала на тиждень пізніше від початку Посту..
Пользовательского поиска

Мене цікавить таке питання: в силу обставин. поститися почала на тиждень пізніше від початку Посту..Чи маю право, в даному випадку, причащатися в церкві при закінченні Великого Посту..Заздалегідь вдячна за відповідь..Успішного дня.)

Звичайно, ви можете причащатись і брати участь у інших таїнствах.Згадайте Євангельску притчу про робітників у винограднику."Бо Царство Небесне подібне одному господареві, що вдосвіта вийшов згодити робітників у свій виноградник. Згодившися ж він із робітниками по динарію за день, послав їх до свого виноградника. А вийшовши коло години десь третьої, побачив він інших, що стояли без праці на ринку, та й каже до них: Ідіть і ви до мого виноградника, і що буде належати, дам вам. Вони ж відійшли. І вийшов він знов о годині десь шостій й дев'ятій, і те саме зробив. А вийшовши коло години одинадцятої, знайшов інших, що стояли без праці, та й каже до них: Чого тут стоїте цілий день безробітні? Вони кажуть до нього: Бо ніхто не найняв нас. Відказує їм: Ідіть і ви в виноградник. Коли ж вечір настав, то говорить тоді до свого управителя пан виноградника: Поклич робітників, і дай їм заплату, почавши з останніх до перших. І прийшли ті, що з години одинадцятої, і взяли по динарію. Коли ж прийшли перші, то думали, що вони візьмуть більше. Та й вони по динару взяли. А взявши, вони почали нарікати на господаря, кажучи: Ці останні годину одну працювали, а ти прирівняв їх до нас, що витерпіли тягар дня та спекоту... А він відповів і сказав до одного із них: Не кривджу я, друже, тебе, хіба не за динарія згодився зо мною? Візьми ти своє та й іди. Але я хочу дати й цьому ось останньому, як і тобі. Чи ж не вільно мені зо своїм, що я хочу, зробити? Хіба око твоє заздре від того, що я добрий? Отак будуть останні першими, а перші останніми!"
(Матвія 20:1-16) Тому Господь приймає Пост усіх людей, і тих , хто тримає піст із самого початку, і тих, хто в силу обставин почав поститись пізніше.Плата ж у всіх буде однакова.Господь бачить наші серця і мотиви наших вчинків.Але звичайно, якщо ми будемо лукавити і використовувати цю притчу як виправдовування свого небажання постити, то ніякої нагороди не отримаємо.Якщо ж у нас була на те причина, Господь прийме наш піст.Благослови вас Господь!

(О.Павел)

 

Проект очень нуждается в вашей молитвенной и благотворительной поддержке!