Благословение

 
Як ставитись до введення біометричних паспортів в Украіні
Пользовательского поиска

Благословіть батюшка!Скажіть будь-ласка як ставитись до введення біометричних паспортів в Украіні,чи треба цього остерігатись?

Доброго дня!Стосовно паспортів із біометричними даними, офіційна позиція Церкви ще не проголошена. Можна передбачити, що з приводу цього питання позиція може бути аналогічною, наприклад, позиції Румунської Православної Церкви, яка рішенням Священного Синоду 638/2009 від 25 лютого 2009 надала право віруючим самим вибирати між біометричним паспортом і звичайним.Не радив би серйозно непокоїтися перейматися питаннями, які не мають прямого відношення до спасіння душі. От, якщо від Вас вимагатимуть відректися від Христа, ставлячи на чоло печать антихриста - тоді це буде серйозний знак. А сьогодні це не більше, ніж чергове нововведення.Дуже хочеться, щоб люди не плутали потреби душі та потреби тіла. Хочу навести Вам слова нашого Предстоятеля, які сказані від імені всіх архіпастирів, а відтак від імені Церкви: "Православна Церква вважає, що прийняття або відмова від ідентифікаційного номеру фізичної особи - платника податків є справою особистого вибору людини. Прийняття такого номеру або ж відмова від нього не можуть розглядатися як відступництво від віри або гріховне діяння" (звернення Блаженнішого Митрополита Володимира до Президента України В. Ф. Януковича з питання прийняття Верховною Радою України проекту Податкового кодексу, 13 вересня 2010 р.).
Але, розуміючи слабкість духу людей, Церква все ж таки просить владу передбачити в Податковому кодексі України можливість для фізичних осіб здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера та затвердити для тих осіб, які з релігійних або інших переконань не бажають приймати ідентифікаційні номери, альтернативну форму обліку платників податків (рішення Священного Синоду від 19.05.1998 та від 29.12.2003).Благослови вас Господь!

(О.Павел)

 

Проект очень нуждается в вашей молитвенной и благотворительной поддержке!